Yeral Interactive Solutions Markası Artık Tescilli

Dijital dünyada markanızın tüm süreçlerini profesyonel şekilde yöneten Yeral Interactive Solutions artık tescilli bir marka.

Uzun yıllardır sektörde aktif olarak hizmet vermekte olan markamızın ulusal alanda marka tescili başvurusu gerçekleştirildi ve gerekli işlemler sonrasında markamız tescilli bir hale geldi.

Yeral Interactive Solutions olarak kendi sektöründe öncü markaların birçoğu ile çalışmakta ve dijital anlamda çözümler üretmekteyiz.

Marka ve/veya şirketiniz için sunduğumuz hizmetler arasında; web tasarım & grafik tasarım hizmetleri, kurumsal kimlik çalışmaları yer almaktadır.

Ayrıca gelişen teknoloji alt yapısı ve değişen kullanıcı alışkanlıkları sebebiyle sadece bir web sitenizin olması artık yeterli değil. Bunun da farkındayız ve bu doğrultuda markanıza sosyal medya danışmanlığı ve proje yönetimi hizmetleri de sağlamaktayız. Ürün odaklı bir satış gerçekleştirmek isterseniz de e-ticaret çözümlerimiz ile sizleri tanıştırabiliriz.

Dijital pazarda yapacağınız her bir işlem bir ayak izi gibi kayıtlı kalacaktır. Bu sebeple tüm çalışmalarınızın daha ilk günden itibaren profesyonel bir şekilde sürdürülmesi, ileriki dönemde marka bilinirliğiniz ve online itibarınız açısından çok önemlidir. Tüm bu süreci tescilli bir web ajansı olan Yeral Interactive Solutions olarak yönetmeye talibiz.