Doğum Günün Kutlu Olsun Adamım

Yerel İnteraktif Çözümler olarak yarattığımız aile ortamımızda uzun süredir yer alan Mert Çavlı’nın bugün doğum günüydü! Kendisine ofisimizde hazırladığımız doğum günü partisi ile onu ne kadar sevdiğimizi ve ne kadar güçlü bir aile olduğumuzu göstermekten mutluluk duyduk.

Henüz 22 yaşında büyük işlere imza atan ve ekibimizin vazgeçilmez bir parçası olan Mert, aramıza katıldığı günden beri özellikle meraklı tavırları ve yaratıcı fikirleri ile projelerimizin şekillenmesinde etkili bir rol üstleniyor.

Sosyal medya departmanında görevli olan Mert’in masasına o daha gelmeden koyduğumuz ufak bir doğum günü pastası ile sürprizimizi başlatmıştık. Doğum günü pastasını ve neşeli doğum günü şarkılarını duyduğu an onun gözlerinden okuduğumuz mutluluk ne kadar sıkı ve birbirine bağlı bir ekip olduğumuzu bizlere bir kez daha göstermiş oldu.

Her gün bıkmadan usanmadan tüm sosyal medya hesaplarını düzenli olarak kontrol eden Mert’in en büyük özellikleri arasında ise teknolojiyi yakından takip etmesi ve sosyal medya yönetimi yeteneklerini sürekli olarak geliştirmesi yer alıyor. Her konuda danışabileceğimiz güvenilir bir liman olan Mert’e buradan teşekkürlerimizi bir kez daha iletiyoruz.

Yerel İnteraktif ailesinin bir parçası olduğun ve bize değer kattığın için teşekkür ederiz Mert! Seninle birlikte daha nice doğum günleri kutlamak ve başarılı projelerde emin adımlar ile ilerlemek umuduyla. Doğum günün kutlu olsun adamım!