Rekor Kıran Hacker

Gary McKinnon adlı ünlü hacker, ABD ordusu ve NASA başta olmak üzere 97 ayrı bilgisayar sistemine sızmayı başarmış olan tarihin en önemli ve tehlikeli hackerları arasında yer alıyor. Sızdığı sistemlerdeki en önemli belgeleri ve yazılımları sildikten sonra UFO’lar ile ilgili yapılan bütün araştırmalar Gary MicKinnon tarafından incelenmiştir.

İddialara göre NASA’nın web sitelerinde dünya dışı hayatlara dair kanıtlar ve UFO görüntüleri yer alıyordu. Bu görüntüler ise gizli tutulan sistemlerde saklanıyordu. Görüntüler hack olayından sonra 40 yaşındaki İngiliz hackerın eline geçmişti.

Kuzey Londra’da hayatını sürdürmekte olan Gary McKinnon adlı hacker, down ve asperger sendromlu olmasına rağmen ABD hükümetine teslim edilmişti. McKinnon suçlu bulunduğu takdirde 70 yıllık hapis cezasına ve 2 milyon dolarlık para cezasına çarptırılacaktı.

Tüm Bilgileri 56K Çevirmeli Bağlantı ile Ele Geçirdi

NASA’nın gizli bölümlerindeki şifreleri kırmayı başaran McKinnon, NASA belgeleri üzerinden elde ettiği görüntülerin UFO’ların varlığını kanıtlayan dosyalar olduğunu söylüyordu. 2001 Şubat ayında elde ettiği bilgileri telefon konuşmasında bir arkadaşına anlatan McKinnon, inanılmaz olaylardan arkadaşına bahsetmişti.

UFO’ların NASA’nın veri tabanında yer aldığını ve hükümetlerin sakladığı belgelerin gerçek olduğunu söyleyen McKinnon, arkadaşına enerji arama sıfır noktası gibi UFO detaylarının da dosyalar arasında yer aldığını söylüyordu. McKinnon belgeler arasında gerçek video görüntülerinin ve çizilmiş olan görüntülerin var olduğunu da söylüyordu.

56K çevirmeli bağlantı ile büyük bir hack olayına imza atan Gary McKinnon günümüzün en tehlikeli hackerları arasında anılıyor.